O nás

Cestovný GURU je obchodnou značkou spoločnosti GURS, s.r.o. pôsobiacej na Slovensku už od roku 2005.

Preferujeme individuálny prístup ku každému klientovi s dôrazom na maximalizáciu zážitkov a spokojnosti s vybranou dovolenkou. Najpopulárnejšie dovolenkové destinácie sprostredkúvame formou autorizovaného predaja výberom najvýhodnejších ponúk od renomovaných cestovných kancelárii z Rakúska, Nemecka, Slovenska a Českej Republiky bez navýšenia ceny s uplatnením vernostných zliav.

Ako Cestovná Kancelária sa špecializujeme na exotickejšie destinácie ako Filipíny, Francúzska Polynézia (Tahiti, Bora Bora), Pitcairnove Ostrovy, Peru, Čile, Uruguaj,  Ugandu a Rwandu, Gruzínsko, Arménsko, Spojené Arabské Emiráty, Kubu, až po expedičné plavby na Antarktídu, Špitzbergy, Ostrovy Františka Jozefa, do Grónska, či dokonca Severný Pól.

Novinkou sú naše programy pre „samo poznávanie", kde ponúkame zaujímavé itineráre v rôznych krajinách s cestovným plánom, za veľmi výhodné ceny, s možnosťou vybrať si štandard ubytovania podľa svojich možností a nárokov.

Ako oficiálny partner RDZ Tour poskytujeme zážitok z Transsibírskou magistrálou v luxusnom hotelovom vlaku Russian Imperial Train s množstvom exkurzií a kultúrnych zážitkov.

Pre skupiny od 8 cestovateľov organizujeme zážitkové pobyty podľa zadania v spolupráci s miestnymi odborníkmi v požadovaných krajinách.

Naši pracovníci sú pravidelnými účastníkmi významných medzinárodných odborných veľtrhov cestovného ruchu, odborných seminárov a inšpekčných ciest do ponúkaných destinácii.

Naša spoločnosť je plne v súlade Všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (GDPR). Informácie o spôsobe akým spracovávame osobné údaje nájdete na: „ochrana súkromia"

xNeviete nájsť čo hľadáte?
Vypracujeme Vám ponuku.